Ajaviidet:
Esimene kord
Kelly koolipäev
Puhkus Kreetal
Seksilaager
Jumalik patt
Minu sõber Harry
Pruutneitsi
Hambaarsti juures
Päikeseloojang
Hääletaja
Vibraator
Seksihull
Vahetund
Õpilasmalevas
Nädal suvilas
Esilehele

Eeva tutvustab sekspooseSiin leheküljel tutvustab Eeva mõningaid seksimise poose ja nippe ning lisab neile ka omapoolse kommentaari.
Kaksiratsa mehe peal

Mees on pikali, voodis, põrandal või kasvõi murul. Naine istub tema peale. Mugav on naisel peenis endasse juhtida, kui mees samal ajal naise kannikaid laiali tõmbab. Poos sobib ka hästi anaalseksiks, sest naisel on üsna suur kontroll selle üle, kui kiiresti ja sügavale peenis tungib. Kui naine laskub mehe rinnale, tekib suudlemiseks hea võimalus, samuti on mehel niimoodi võimalus kontroll enda kätte võtta ning kiirust ja sügavust reguleerida.
Kuidas Eevale meeldib: üks lemmikuid, kuid anaaalseksiks minu arust eriti ei sobi. Muidu aga ei möödu ühtegi seksi mul ilma selle poosita. Ratsutamine on lahe!

Doggystyle ehk tagant panemine

Peamiselt nimetatakse seda poosi koerapoosiks. Eesti naiste vaieldamatu lemmikpoos. Ka meestele meeldib: mõnus on ju naist tagumikust kinni hoida ning jälgida kuidas riist liigub kiimas naise märjast pilust sisse-välja.
Eeva kommentaar: see on üks minu lemmikutest. Lähen väga kiima selles poosis ning saan parimad orgasmid. Eks selline natuke loomalik iha tuleb ka peale.

Cross (rist)

See on üsna vähelevinud poos. Toimib see nii, et naine lamab selili voodis ja mees diagonaalselt üle naise. Naine avab oma jalakesed, et mees saaks sisse tungida. Seejärel liigutab mees ennast nagu kellapendel. Tundub huvitav? Proovige järgi. Eeva kommentaar: pole proovinud, aga küll jõuab.

Cunnilingus

Cunnilingus ehk suuseksi tegemine naisele. Peamiseks abivahendiks on partneri keel. Abivahendina võib kasutada sõrmi. Mõned naised naudivad, kui keeleka ajal neile näpp tagumikku lükatakse.
Eeva kommentaar: kellele see ei meeldiks. Hindan, kui partner viitsib sellega korralikult ja kiirustamata vaeva näha. Mulle meeldivad mehed, kellele selle tegemine mõnu pakub.

Fellatio

Fellatio ehk suuseksi tegemine mehele. Lisaks suule tuleb hea fellatio juures naisel kindlasti kasutada ka käte abi. Suuseks pole pelgalt mehe riista imemine: kasutada tuleb erinevaid tehnikaid alates imemisest, käega edasi-tagasi liigutused, limpsimine, suudlemine jne. Fantaasial võib lennata lasta. Aga tähelepanu: kõike seda tehes tuleb jääda ettevaatlikuks: valutunne rikub kogu mõnu. Hambad tuleb peidus hoida.
Eeva kommentaar: aeg-ajalt naudin selle tegemist. Pidevalt ei viitsi, sest korralik suuseks võtab päris palju aega ja energiat. Suuseksi tegemisel on mul paar oma nippi: pisatn enne selle tegemist mõned piparmündikommid põske (Mynthon näiteks). See annab mehele lisaerutuse. Samuti limpsin suuseksi vahepeal mehe munandeid ja teen ka rimmingut.

Tulepesa

Naistele meeldib eriti, kui see poos järgneb keelekale. Tehniliselt toimib asi nii: naine istub kas diivanil, voodil või tugitoolil ning mees põlvitab tema ees. Mees surub riista sisse ning läheb andmiseks.
Eeva kommentaar: päris mõnus poos, eriti kui mees mõnuga annab :)

Jalad õlal

Selle poosi juures on oluline leida õige kõrgus. Võib kasutada patja või ka mitut patja, et leida õige kõrgus. Kui sobiv kõrgus on leitud, võib asuda asja kallale. Mees saab selles poosis masserida naise jalgu, aeg-ajalt võib ka ka naise varbaid limpsida. Naise jaoks on see väga erutav. Tasub veel märkida, et selles poosis saab mees tungida väga sügavale naise sisse. Eeva kommentaar: natuke liiga palju akrobaatikat minu jaoks. Spagaant pole minu ala olnud kunagi.

Pea ja varbad

Seda poosi selgitab kõige paremini juuresolev pilt.

Eeva kommentaar: polnudki varem seda poosi proovinud, tundub tõesti kamasuutra juba. Nüüd proovisin, ütleme nii, et lemmikuks ei saanud, aga vahelduseks mõnus.
Sületants

Seda poosi on kõige parem harrastada diivanil. Mees istub diivanil ning naine tema sülle, näoga mehe poole. Naine kontrollib liigutuste kiirust ja intensiivsust. Mehel on hea võimalus limpsida naise rindu. Naine teeb üle-alla liigutusi, selleks saab kasutada põlvede abil. Kui naine kallutab ennast taha poole, siseneb riist temasse sügavamalt.
Eeva kommentaar: üsna mõnus ja erutav poos. Saab hästi suudelda ning kallistada.

Misjonäripoos

Kõige tavalisem ja levinud poos, milles keppi teha. Põhjuseks loomulikult mugavus. Samuti kehade suur kontakt, mis lisab intiimsust. Mehel on väga hea kontrollida kiirust ja sügavust. Naisel pole samal ajal suurt võimalust kummagi reguleerimiseks. Seega on naine mehe meelevallas. Selle poosi juures saab ka väikesid muudatusi tehes üsna uusi nurki leida: mees võib põlvili tõustesja naist pihast hoides pakkuda naisele unustamatu kogemuse. Naine võib aga samal ajal, kui mees on tema peal kõverdada jalad ning suruda need ümber mehe tagumiku.
Eeva kommentaar: vahel igav, aga reeglina siiski alati nauditav. Võib silmad sulgeda ning unustada ennast ning lasta mehel tegutseda. Meeldib, kui mees samal ajal rindu suudleb ning sõrmega kliitorit masseerib.

Lusikas

Poos toimib nii, et nii mees kui naine on kas nägudega vastakuti või siis mõlemad ühel küljel pikali. Mees on naise taga ning juhib käe abil peenise kas naise tuppe või anaalseksi puhul siis teise auku. Sisenemise hetkel võib naine põlve üles tõsta, nii on sisenemine kergem. Pärast võib naine jalad kokku suruda, nii muutub olukord mehe jaoks tihkemaks. Põhiliselt tegutseb mees, kontrollides kiirust ja sügavust.
Eeva kommentaar: minu arust on sellel poosil väga tobe eestikeelne nimi: lusikas! Ma pole never seda nii nimetanud. Meeldib, kui külili olles mees tagant siseneb. Näed vastakuti külitsi pole eriti seksinud, tundub kuidagi igav.

Kotkas läheneb tagant

Naine on voodis kõhuli pikali ning mees tema peal. Et peenist parem sisse oleks suruda, võib naine tagumikku urvitada. Seejärel laskub tagasi kõhule ning mees saab hakata tegutsema. Naine on selle spoosis üsna "tihe", mis teeb asja mehe (ja ka naise) jaoks väga nauditavaks. Naise puusade alla võib panna padja, niimoodi saab mees sügavamale tungida.
Eeva kommentaar: nagu kõik tagant poosid, meeldib ka see mulle. Väga erutav. Mulle meeldib, kui mees samal ajal minu selga masseerib.

Naine vastu seina

Nii mees kui naine seisavad püsti ning ning naine toetub näoga seina poole olles vastu seina. Mees siseneb tagant. Naist puusadest hoides saab kontrollib olukorda peamiselt mees, naine saab kaasa aidata tagumikku mehele vastu surudes. Hea poos nii tavalise kähkuka kui ka anaalseksi jaoks.
Eeva kommentaar: jälle üks lemmikuid! Both parties stand, using the wall as support. This position is often used when the desire to make love strikes unexpectedly. Part of the excitement lies in the fact that it is not easy to move in this position.

Süles hoidmine

NB! Kui naine on raske ja mehel jõudu vähe, siis pole mõtet seda poosi katsetama hakata. Kui on aga kergem naine, siis saab seda edukalt kasutada. Mees võtab naise sülle ning ning kui peenis on edukalt tupes, siis hüpitab naist üles alla. Mõnus treening!
Eeva kommentaar: olen selles poosis seksiund küll. Aga korraga mitte eriti pikalt, sest mees ju väsib ära. Omamoodi erutav on see küll, kui ronin näiteks mehele sülle ka tema minusse juba on tunginud ning tahame voodis jätkata, siis tõuseb ta püsti ning kannab mind voodisse, nii et samal ajal minust ei välju.

Kähkukapoos

Kui on kiire ning pikaks seksiks pole aega, siis on loomulikult parim lahendus kähkukas. Püksid kpõlvedele ja saab asja ära ajada. Naine toetab ennast kuhu võimalik ja mees siseneb tagant. Nii lihtne see ongi.
Eeva kommentaar: Eks tõesti, kiire seksi jaoks ju muud võimalust polegi.

Pilt galeriist